KONST / Litografier / Färglitografier 6571398
*
nr 657 1398
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografier, 3 st. Bengt Lindström (1925-2008), 20x15
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 20 september 2010
kl 17:39:49
- Konstnär/Designer
Bengt Lindström
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Bengt Lindström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt lindström färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:04
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:33
*
Bengt Lindström
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Bengt Lindström
nr 657 1398
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografier, 3 st. Bengt Lindström (1925-2008), 20x15
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 20 september 2010 |
- Konstnär/Designer
Bengt Lindström
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk mÃ¥lare och tecknare.Läs mer om Bengt Lindström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt lindström färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:04 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:33